.

.

8 Дизајн Австралиската Оган Опал Поставува 925 Фунта Сребро Обетки Pendant Ѓердан Поставен Симпатична Свадба Подарок Прилично Девојки Накит

8 Дизајн Австралиската Оган Опал Поставува 925 Фунта Сребро Обетки Pendant Ѓердан Поставен Симпатична Свадба

Оценка на посетителот:

DEN 1307.00 -30 %
DEN 1866.24
Залиха
Достапно за нарачка


8 Дизајн Австралиската Оган Опал Поставува 925 Фунта Сребро Обетки Pendant Ѓердан Поставен Симпатична Свадба Подарок Прилично Девојки Накит

Карактеристики на предлогот

Должина:
45cm
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HERMOSA
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
Opalset
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Повод:
Годишнина
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 Ѓердан/1 Пар Обетки
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,сребро.
Стил:
Ѓердан & Обетки Сет
Камен:
Австралиската Оган Опал,Топаз
ѓердан:
17 / 22.5 кт
Обетки:
15mm / 16.5-каратно
Состојба:
Нови
Пол:
жени/девојки
ocassion:
Партија,Шоу,Подарок
Pendant Големина:
18x8mm

Купувачи како што избираат