.

.

Токио Ghoul Кен Kaneki Harajuku Суичери Мажите 2017 Топли Зимски Јакни Мажите Секојдневен Топло Руно Дуксери Бренд Плус Големина Тренерки

Токио Ghoul Кен Kaneki Harajuku Суичери Мажите 2017 Топли Зимски Јакни Мажите Секојдневен Топло Руно Дуксери

Оценка на посетителот:

DEN 2579.00 -0 %
DEN 2579.04
Залиха
Достапно за нарачка


ЗАБЕЛЕШКА : ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење

Карактеристики на предлогот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Затворање Тип:
Патент
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Стил:
Preppy Стил
Материјал:
Памук,Rayon
Облека Должина:
Краток
Шаблон Тип:
Цртан филм
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Редовни
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Суичери

Купувачи како што избираат