.

.

ERMAKOVA 31cm(12.2)Гроздобер Двојно Декер Ретро велика БРИТАНИЈА Англија Лондон Автобус Figurine Routemaster Модел Туристички Автобус Статуа Дома Декор

ERMAKOVA 31cm(12.2)Гроздобер Двојно Декер Ретро велика БРИТАНИЈА Англија Лондон Автобус Figurine Routemaster

Оценка на посетителот:

DEN 2047.00 -25 %
DEN 2728.80
Залиха
Достапно за нарачка

Тема : Туристички автобус модел на Бруто Тежина : 0.9 КГ/pc Големина : 31cm*10см*17cm/12.2"*3.9"*6.7" Боја : Црвен Пакет се вклучени : 1 x автобус модел
1)За Бришење и Нула на ретро Занаетчиски производство На бришење, нула, место и конкавни-конвексни на површината на ретро производство е направен на целта,не кавгата или истроши. 2)За несовршеност на ретро Занаетчиски производство се направи нерамна база,малку боја чип,асиметрични scracth за цел да ги споделите вашето место е полно со lifelikeness, виталност,добар вкус и индивидуалност.
1. Пад на превозот и трговија на големо наредби се поддржани. Трговија на големо нарачки : ве молам, ве молиме контактирајте со нас за да се добие одобрението за промет на големо цена. Пад на превозот нарачки : ве молиме љубезно ја напушти забележува пад на испорака на нарачки во вашата нарачка,така и нашата colleauge може да се види дека и ќе не вклучуваат фактура и нашата продавница информации и сл. 2. Како можам да го направите ако предмети е скршен или неисправни или помалку, или не ми се допаѓа? Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да пишувате преглед или отворање на спорот. Ние би можеле да се вратат парите или со испраќање на нов објект за вас. 3. Дали има некој царина? Ние вообичаено се прогласи за секоја парцела со пониска вредност за да се избегне царина. Но, некои парцели се уште cann не избегнуваат да плаќаат данок во царинската' случајна проверка. Ве молиме да плати царина според локалните политики. Затоа,ќе е подобро да се информирате на декларираната вредност при поставувањето на цел.

Карактеристики на предлогот

Стил:
Европа
Тема:
Спорт
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Ermakova
Функција:
Рачно Изработени, Рачно Изработени
Декорација:
За Дома,кафуле, Паб бар,Канцеларија,Проп
тип на возилото:
Туристички Автобус,Лондон автобус

Купувачи како што избираат