.

.

Сопствени 3D големи mural, Кинески античките суета улица олеснување mural de papel parede,дневна соба со софа ТВ ѕидот во спалната соба ѕид хартија

Сопствени 3D големи mural, Кинески античките суета улица олеснување mural de papel parede,дневна соба со софа

Оценка на посетителот:

DEN 1392.00
Залиха
Достапно за нарачка


Сопствени 3 D големи mural, Кинески античките суета улица олеснување mural de papel parede,дневна соба со софа ТВ ѕидот во спалната соба ѕид хартија

Карактеристики на предлогот

боја:
врежана, не ткиво ткаенина, свила ткаенини, платно
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
Други
Стил:
кинески стил
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
E
Шема:
Флорални
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА

Купувачи како што избираат