.

.

Универзална Мото Додатоци Задна Кочница Течност во Резервоарот Капа Масло Првенство За Kawasaki Z250 Z750 Z750R Z800 Z1000 Z1000SX ZX-6R

Универзална Мото Додатоци Задна Кочница Течност во Резервоарот Капа Масло Првенство За Kawasaki Z250 Z750

Оценка на посетителот:

DEN 431.52
Залиха
Достапно за нарачка


Универзална Мото Додатоци Задна Кочница Течност Во Резервоарот Капа Масло Првенство
За Kawasaki Z250 Z750 Z750 R Z800 Z1000 Z1000 SX ZX-6 R
Опис; здравствена Состојба;100% сосема нов Објект име ; Течност Резервоарот Капа Масло Првенство Боја;Како слика Тежина;0.02 KG Материјал Тип ;CNC Алуминиум Објект Должина ; 14 cm /5.51 инчен Објект Ширина ;8 см / 3.15 инчен Објект Висина ; 4 cm / 1.57 инчен Fitment; Универзална Течност Резервоарот Капа Масло Првенство Пакет Вклучуваат ; една Течност Резервоарот Капа Масло Првенство За KAWASAKI Z250 2013-2014 За KAWASAKI Z750 R 2011-2012 За KAWASAKI Z800 2012-2016 За KAWASAKI Z1000 2010-2014 За KAWASAKI Z1000 SX 2012-2014 За KAWASAKI EX250/300 2013-2016 За KAWASAKI ZX-6 R НИНЏА 2007-2014 За KAWASAKI ZX-10 R НИНЏА 2009-2014 За KAWASAKI Z650 2016-2017 За KAWASAKI Z900 2016-2017 За KAWASAKI Versys 650 2017 Известувања; да Осигураат Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел. Ако има било какви проблеми, можете да aslo контактирајте со нас, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат. Подолу се детални фотографии;

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Висина:
4cm
Материјал Тип:
cnc алуминиум
Име На Модел:
За Kawasaki Z250 Z750 Z750R Z800 Z1000 Z1000SX ZX-6R
Бренд Име:
SMOK
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Должина:
14cm
Состојба:
100% Сосема Нов
Објектот Должина:
5.51 inch
Објектот Ширина:
3.15 inch
Објектот Висина:
1.57 inch
боја:
како на слика
Точка име :
Течност За Резервоарот Капа Масло Првенство

Купувачи како што избираат