.

.

Нови 2017 Пролет Шупливи Од Чипка Жените Блузи корејски Жени Облека Одблесокот Ракави V Деколте, Тенок Женски Кајсија Бели Блузи T7O903A

Нови 2017 Пролет Шупливи Од Чипка Жените Блузи корејски Жени Облека Одблесокот Ракави V Деколте, Тенок Женски

Оценка на посетителот:

DEN 569.00 -5 %
DEN 599.04
Залиха
Достапно за нарачка


-Sizechart-
pls дозволете 1-2 разликува поради прирачник за мерење , ви благодариме.(Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm =0.39 инчи)
Забелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покаже малку поинаква на вашиот компјутер ,од набљудувачите не се калибрира
исто.
-Модел Шоу-
-Нашите Услуги-
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
Повратни информации
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .Позитивни (5 ѕвезди) е многу важно за нас, ве молиме размислете два пати пред да ја напушти ни повратни информации.
2. Ако не се задоволни со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни (1-3 ѕвезди) повратни информации или да направи детална оценка. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.
Плаќање
1. Ние прифатиме
големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Сите произведува имаме во акции. Можете да платите со тоа директно. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа ако имате било какви проблеми за плаќање.

Карактеристики на предлогот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Девет Квартал
Шаблон Тип:
Крпеница
Декорација:
Шупливи Надвор
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Јака:
V Деколте
Бренд Име:
BIRDTREE ТБ
Материјал:
Памук,Полиестер
Облека Должина:
Редовни
Број На Модел На:
T7O903A
Ткаенина Тип:
Чипка
Стил:
Канцеларијата Дама
Материјал:
Мека
Сезоната:
есен пролет
Бои:
Бела/Кафе/Зелено/Кајсија
превозот бесплатно:
Бесплатен превозот
Декорација:
Бисери/Крпеница/Шупливи од/Чипка
тежина 3XL:
213g

Купувачи како што избираат