.

.

1pcs/многу Симпатична Овошје Владетел за Деца , 15см Долга Права Владетел за Ученици

1pcs/многу Симпатична Овошје Владетел за Деца , 15см Долга Права Владетел за Ученици

Оценка на посетителот:

DEN 41.00 -15 %
DEN 48.00
Залиха
Достапно за нарачка


1pcs по цел
Мерен Опсег : 15cm
6 дизајни за вашиот избор
Секој владетел е преполна со opp вреќа
Пакет големина : 16.8 cm X 2.5 cm / еез
За Превозот : Цел над НАС$5.00 , ние ќе брод надвор со следење на број . Вашата цел ќе бидат обработени во 48 часа по уплатата. Никаква царина или увоз даночни се купувачот одговорност. Доколку имате посебни барања за да се изјасни по обичај, ве молиме кажете ни за однапред. Секоја цел е следење на број , ако не можете да ги пратите тоа , ве молиме контактирајте со нас. Ние нема да бидат одговорни за било каква dely на налози по превозот надвор. Но, ние ќе ви помогнат да ги следите најновите информации и да ви помогне на сите на пат. Ако рокот за испорака е доаѓање,ве молиме да ни побара да се прошири датумот на породување, ако уште не ја добиете вашата цел. За Повратни информации : Вашето мислење е важно за нас. Ве молиме кликнете 5 ѕвезда во повратни информации ако се се одвива добро. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.Ние ќе се обидеме потрудиме и да се добие среќен крај

Карактеристики на предлогот

Тип:
владетелот
Укината:
No
Бренд Име:
К-МАСТИЛО
Промоција Владетел:
Yes
Владетел Тип:
Директно Владетел
Број На Модел На:
RUL021S
Материјал:
Пластични

Купувачи како што избираат