.

.

Priming Дијафрагмата Мини Пумпа Спреј Моторни 12V Micro Пумпи За Вода Диспензерот Пумпи Додатоци R06 Капка Брод

Priming Дијафрагмата Мини Пумпа Спреј Моторни 12V Micro Пумпи За Вода Диспензерот Пумпи Додатоци R06 Капка

Оценка на посетителот:

DEN 140.64
Залиха
Достапно за нарачка


Користење на апарати за Домаќинство, вода за пиење, опрема, чај сетови, кафе машина, кока-кола, овошен сок машина, млеко машина, dishwashers, дезинфекција машина Аквариум опрема, бонсаи Електронска опрема, медицински апарати и инструменти Прскање опрема, спреј уред, електрични sprayer опрема за третман на Вода, прочистување, опрема за филтрирање, ладење, опрема за чистење опрема за Бродови, јахти, вода desalination, возила, бања, тоалет, здравје, заштита на животната средина, итн Спецификации : Работен напон : DC 12 V Моќност : ≤6 W Оптоварување Тековната : Сообраќај : 1300ml / Мин ±100ml (приближно) Лифт : 1.5 м Вшмукување : 2m Живот : до 2500 H за температура на Вода : 5~40° Големина : 88.9x35mm Штекер Дијаметар : 6.72 mm Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакет Содржина : 1 x Pc Пумпа
0302

Карактеристики на предлогот

Напон:
12V
моќност:
Електричен
Бренд Име:
SAILFLO
Број На Модел На:
1A80302
Standard or Nonstandard:
Стандард
Притисок:
мини пумпа
Примена:
Апарати за домаќинство, вода за пиење опрема
Употреба:
мини пумпа
Теорија:
мини пумпа
Гориво:
Електричен
Структура:
мини пумпа

Купувачи како што избираат