.

.

Colsplay Метал Core Најновите Квалитет Делукс COS HP Minerva McGonagall Магија Прачки/Стап со Подароци Кутија за Пакување

Colsplay Метал Core Најновите Квалитет Делукс COS HP Minerva McGonagall Магија Прачки/Стап со Подароци Кутија

Оценка на посетителот:

DEN 570.00 -34 %
DEN 864.00
Залиха
Достапно за нарачка


>>> Наоѓа во глобалната бизнис центар - Шенжен Кина, ние сме подготвени да се воспостави соработка со купувачите
и трговците на мало насекаде во светот, ние ви обезбеди висок квалитет на производи со конкурентна цена и најдобри услуги.
>>> Работно време : AM9 : 30-ЧАСОТ11 : 30 (CN време) , било какви прашања pls се чувствуваат слободни да не контактирате на линија или преку е-маил,
ќе ви одговориме во штом ќе може да.
>>> Ние ја прифати Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ >>> Плаќањето мора да се заврши во рок од 7 дена по нарачување >>> Ако имате потреба од многу голем износ, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате, имаме многу подобра цена на големо прашање
>>> Парцели ќе биде shiped наскоро кога доби потврдена исплатата. Pls проверете го вашето име, телефонски број
и адресата внимателно, ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреса.
>>> Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Обично ќе брод на сите
наредби како подароци и да ја прогласи за да се минимизира купувачи увоз доход.
>>> Тоа обично трае од 2 до 7 работни дена преку експрес, и 15-60 работни дена преку Кина Пост Воздух Пошта на вашата земја.
>>> Кога примате пратката, pls проверете внимателно во 48 часа, а не контактирате ако имате било какви проблеми.
>>> Кога примате парцела и не сте задоволни со производи,ве молиме да оставите позитивен повратните информации и 5 ѕвезди,
кои ќе бидат високо ценети .
>>> Доколку имате било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време, ние ќе се обидеме потрудиме
да ги реши за вас.
Доколку ви се допаѓа нашата продавница, добредојдени да ги ДОДАДЕТЕ вашите омилени
Повеќе слични производи, ве молиме да кликнете овде
aliexpress.com/store/group/Harry-Potter/1763136_501246103.html

Карактеристики на предлогот

Пол:
Унисекс
Карактеристики:
Почетник,Да Научат,Улица,Фаза,Лесно Да Се Направи
Перформанси Форма:
Close-up Магија
Предупредување:
Не Победи
Возраст Опсег:
8-11 Години,12-15 Години,5-7 Години,Grownups
Големина:
M
Е Инструкции Се Вклучени:
No
Број На Модел На:
201604061032
Материјал:
Пластични
Тип:
Стап
боја:
Multicolor,Светло Сива
Пластични Тип:
ПВЦ

Купувачи како што избираат