.

.

Несреќен ANNE СРЕЌЕН Аниме 3D Постелнина чаршаф Bedsheet Ватенка 150*200cm Анимација Ќебе

Несреќен ANNE СРЕЌЕН Аниме 3D Постелнина чаршаф Bedsheet Ватенка 150*200cm Анимација Ќебе

Оценка на посетителот:

DEN 2275.00 -40 %
DEN 3792.00
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Големина:
150x200cm Bed Sheet
Ткаенина Count:
80
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
CP160408
Тип:
рамен лист
Бренд Име:
ACGN
Шема:
Обична Обоена
Тежина:
1-1.5KG
тема count:
≥600TC
Шаблон Тип:
Цртан филм
одделение:
одделение А
Стил:
Аниме
Материјал:
Фланелен

Купувачи како што избираат