.

.

M19 RJ45 gigabit Ethernet Приклучок IP68 заштита водоотпорен адаптер Со 20cm кабел панел планината интерфејс за АП кутија 1 единица

M19 RJ45 gigabit Ethernet Приклучок IP68 заштита водоотпорен адаптер Со 20cm кабел панел планината интерфејс

Оценка на посетителот:

DEN 263.52
Залиха
Достапно за нарачка

M19 RJ45 gigabit Ethernet Приклучок, IP68 заштита водоотпорен адаптер,со стандарден кабел 20cm, панел планината за АП кутија 1 единица
капа со 20cm кабел (значи dustproof ззп)
главата со 20cm кабел (значи водоотпорен главата)
M19 RJ45 приклучок со кабел (без глава)
големина на :
Примена :

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
M19-RJ45-W
is_customized:
Yes
Пол:
Женски
Тип:
RJ45
Примена:
Осветлување, RJ45 приклучок со кабел

Купувачи како што избираат