.

.

Мотоцикл Задните Опашка Светлина ЗА ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН ДВОЈКА Пак Сигнали Кочница Светлината LED СВЕТИЛКА

Мотоцикл Задните Опашка Светлина ЗА ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН ДВОЈКА Пак Сигнали Кочница Светлината LED СВЕТИЛКА

Оценка на посетителот:

DEN 2554.00 -5 %
DEN 2688.00
Залиха
Достапно за нарачка

Опис на производот Карактеристики : 100% Гарантира Сосема Нов опашката,кочница,и сигнали се сите интегрирани во еден Лесно да се инсталира Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика Леќа Боја : Чад и Јасно Fitment : ЗА ХАРЛИ DAVIDSION ДВОЈКА Пакетот Вклучува : 1 X Taillight Инструкции не се вклучени

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
ARASHI
Тип На Објект:
кочница светлина
Модел:
TZHD-126-INT
ОДГОВАРА ЗА:
Двојка
боја:
Јасно и Цигарите

Купувачи како што избираат