.

.

JANSIN Нерѓосувачки Челик бенд за apple види 42mm/38mm рака за iwatch 1 2 3 пеперутка тока watchband метал линк хривнија

JANSIN Нерѓосувачки Челик бенд за apple види 42mm/38mm рака за iwatch 1 2 3 пеперутка тока watchband метал

Оценка на посетителот:

DEN 600.00 -55 %
DEN 1334.40
Залиха
Достапно за нарачка


Компатибилност : Сопствени дизајниран за вашето драгоцено Apple Види 38mm /42mm Серија 1 / 2 / 3 Сите Модели, овој JANSIN Благородна Нерѓосувачки Челик Apple Види Бенд карактеристики комбинација на функционалност и стил. Опис на производот : * Персоналните Вашиот Apple Види 38mm / 42mm Серија 1 / 2 / 3 Сите Модели со овој префинет замена нерѓосувачки челик зглоб бенд со тројно безбедност виткање затворач и притисни-парче отворање механизам. * Бендот доаѓа со Apple Види дел за заклучување на двете страни, кои не се заклучи на Apple Види Бенд Интерфејс прецизно и сигурно. Лесно и директно инсталирање и отстранување. * Усвојување на единствен трикратен безбедност виткање затворач, цврсто затворен, и да се спречи олабави автоматски, лесно да се преземе / отстрани, безбедна и убава. * Високо-технолошки површина види рака одговара на вашиот уред и да се чувствува удобно на вашиот зглоб. * Одговара на 5.51"-8.07" (140mm-205mm) зглоб P c kage вклучуваат s : 1 x Види Бенд 1 x Надгради Линк Отстранување Алатка
Забелешка : Ако ви треба вистински слика, ве молиме слободно контактирајте со продавачот. За повеќе од 4 истиот бендови ќе добиете 10% попуст од системот.

Карактеристики на предлогот

Бендот Ширина:
38mm, 42mm
Бренд Име:
jansin
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
21cm
Состојба:
Нова без ознаки
Затворач Тип:
пеперутка затворач
Број На Модел На:
ZXAPQZ01
Тип На Објект:
Watchbands
Компатибилен:
За Apple Види Серија 123
Модел:
38mm/42mm
Стил:
Бизнисот, Модата

Купувачи како што избираат