.

.

ANNGILL Мода Накит Поставува Висок Квалитет Ѓердан Комплети За Жени Накит Кристали од Сваровски Уникатен Плоштадот Круг Дизајн

ANNGILL Мода Накит Поставува Висок Квалитет Ѓердан Комплети За Жени Накит Кристали од Сваровски Уникатен Плоштадот

Оценка на посетителот:

DEN 523.00 -20 %
DEN 653.28
Залиха
Достапно за нарачка


ANNGILL Мода Накит Поставува Висок Квалитет Ѓердан Комплети За Жени Накит Кристали од
Сваровски Уникатен Плоштадот Круг Дизајн
Облечен Повод : Секојдневниот Носат / Office / Шопинг
Подарок за : Девојка / Жена / Мајка
Пакување : Хартија, картон и Opp вреќа
Тежина : 32.9 g
Материјал : Направен Со Сваровски Елементи Кристал + Алуминиумски Бело Злато Позлатен

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 пар обетки+1 buc ѓердан
Бренд Име:
ANNGILL
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Бакар
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
1725399
Повод:
Годишнина
Обликотшема:
Плоштад
Повод:
Свадба Годишнината Ангажман Подарок Божиќ Партија Денот На Благодарноста
Главниот Камен:
направени со Сваровски Елемент Австрија cyrstal
Пакување:
Хартија, картон и Opp вреќа
боја:
1 бои

Купувачи како што избираат