.

.

LA VIE 6 КОМПЈУТЕРИ Плочка Керамичка Чаша Вежба Малку Ѕид Алатка Поставите Карбид ' Рѓосувачки Челик Дупчење 3мм 4mm 5mm 6mm 8мм 10мм

LA VIE 6 КОМПЈУТЕРИ Плочка Керамичка Чаша Вежба Малку Ѕид Алатка Поставите Карбид ' Рѓосувачки Челик Дупчење

Оценка на посетителот:

DEN 357.00 -5 %
DEN 375.84
Залиха
Достапно за нарачка


LA VIE 6 КОМПЈУТЕРИ Плочка Керамичка Чаша Вежба Малку Ѕид Алатка Поставите Карбид ' Рѓосувачки Челик Дупчење 3мм 4mm 5mm 6mm 8мм 10мм
Карактеристики : 100% Висок квалитет и Сосема нов. Дупчење дијаметар 3мм, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10мм. Материјал : Керамички Нерѓосувачки Челик Карбид-падна вежби со одреден степен на цврстина. Во текот HRC-90. Одговара за. дупчење во стакло, огледала, плочки, керамика, порцелан.
Белешки : Ние нудиме јасни слики, мерења каде што е можно. Ве молиме проверете колку што е можно за да бидете сигурни дека стварта е оној што ви треба. Ве молиме овозможи 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.(1 инч=2.54 см) Во боја на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање. Настава не е вклучена.Професионалната Инсталација Е Препорачливо!
Пакет се вклучени :
6 парчиња Стакло Вежба во Собата 3мм, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10m
Ова е Lene Ванг, еден saleswoman кои се задолжени во извоз на моќ и рачни алатки во странски земји. Јас само се справи со производи со висок квалитет.
Повеќе квантитет, ве молиме да дојде до мене. Најконкурентна цена ќе се цитираат.
Повеќе прашања, ве молиме кликнете :

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
lavie
Тип:
Пиштол Вежба Малку
Употреба:
Ѕидот И За Дупчење
is_customized:
Yes
Материјал:
Волфрам Карбид
Број На Модел На:
PTAS02008
DIY Материјали:
Облицовка
Големина:
3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm

Купувачи како што избираат