.

.

Универзална 4X4 Авто ПВЦ Кожа Резервно Тркало Гуми Покритие За Toyota Land Cruiser 4500 EFI Мицубиши Pajero Montero V31 V32 V33 V73

Универзална 4X4 Авто ПВЦ Кожа Резервно Тркало Гуми Покритие За Toyota Land Cruiser 4500 EFI Мицубиши Pajero

Оценка на посетителот:

DEN 912.00
Залиха
Достапно за нарачка

Како да знам дали оваа гума корица вклопува е твое? На пример, вашите гуми е напишан со P215/70 R15, A=215, B=70, C=15. Вашите гуми дијаметар =A*B/500+C*2.54 =215*70/500+15*2.54 =68.2 cm 13 Инчен одговара : дијаметар 56-59cm 14 Инчен одговара : дијаметар 60-69cm 15 Инчен одговара : дијаметар 70-75см 16 Инчен одговара : дијаметар од 75-79cm 17 Инчен одговара : дијаметар од 80-83cm

Карактеристики на предлогот

боја:
15 инчен, 16 инчи, 17 инчи
Тип На Објект:
Стил Украси
Модел Година:
сите
Име На Модел:
КИП-63
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Специјални Функции:
заштита
Материјал Тип:
ПВЦ
Бренд Име:
Easwraih
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch

Купувачи како што избираат