.

.

Full HD 1080P автомобил DVR Камера Двојна Леќа Авто 4.3 Инчен Rearview Огледало Дигитален Видео Рекордер Двојна Леќа Registratory видео камера

Full HD 1080P автомобил DVR Камера Двојна Леќа Авто 4.3 Инчен Rearview Огледало Дигитален Видео Рекордер Двојна

Оценка на посетителот:

DEN 1809.60
Залиха
Достапно за нарачка

Сите Драги пријатели,Добредојдовте во Ритам ,ве Молиме прочитајте мене пред да се направи нарачка. 1. За Поддршка на Моќ Автомобил DVR треба да се користи во автомобили, ве молиме да се поврзете на нашите оригинални автомобил полнач со cigaratte полесни за вашиот автомобил. 2. За SD Картичка Автомобил DVRs треба користете 100% оригинални Класа 10 ТФ-Картичка, и над 16 GB. 3. За Еден Леќи на Камерата(без Rearview Леќи на Камера) Ако се купи Еден Леќи на Камерата(Не Rearview на камерата Леќи на Камерата = 1 Леќа ), тоа не може да поддржува било Rearview на камерата Леќи на Камерата. 4. За Нашата Гаранција Ние сме производител,нашиот DVRs се на најниска цена, и ние може да им помогне на нашите купувачи да ги реши сите проблеми.Купи нашиот Автомобил Камера DVRs, ако имате било какви квалитет проблем,во 1 месец,ние ќе замена нова добра за вас.Во 6 месеци,ние ќе го поправи тоа за вас слободно. 5. Во врска со Повратните информации и Спорови : Што да правам кога производот е проблемот, или јас не сум задоволен со тоа?-Било какви проблеми контактирајте со нас на прво време,ние ќе ви помогнат да се реши тоа. Овој објект се обезбеди следење на информации. Ако пакетот е изгубена, ќе ги добиете сите пари. (Целосна наплата или ја парцели ќе се организира ако превозот време над 60 или 90 дена). Ние секогаш ќе биде тука за да грижа и ажурирање на превозот статус за вас. Сите барања,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас слободно пред да го отвори спорот.
Ритам 4.3 Инчен Full HD 1080 P Автомобил Dvr Камера Auto Rearview Огледало Дигитален Видео Рекордер Двојна Леќа Registratory видео камера на ретровизорот со Возење за Снимање на Видео клип Овој производ користи високо-перформанси чипови, high-definition видео, динамична слика лесна. Преку Европската CE, Американски FCC ригорозни сертификација, поддршка FHD1080 P вистински full HD видео. Ве молиме прочитајте го ова упатство внимателно пред употреба и чувајте го, и се надеваме дека овој производ може да ги задоволи вашите потреби и долгорочни услуга за вас! Објектот спецификите Сосема нов и висок квалитет. Full HD 1080 P Снимање (Предна камера) 3 функции во 1, Rearview огледало + предната камера DVR + rear view camera. Должината на rearview камерата е околу 5 метри. Супер-тенок дизајн, совршено се вклопува во вашиот автомобил. Со Расклопна клучните рампа ,прави совршен изглед. Боја : Црна Димензии : 34cm x 12cm x 6.5 см Тежина : 0.95 К
❤❤❤ Ви благодариме за изборот на Ритам ❤ ❤❤
Ритам Електроника Ограничена е професионална компанија да се фокусира на конзумирање & автомобилски електронски производи. Ритам обезбедува висока технологија базирана конзумирање&автомобилската eletronic производи на светски пазар, со цел да се донесе на повеќето напредни и сигурен искуство за глобалните потрошувачи.
Создадено на 2013 година, Ритам се инсистира на иновации на технологии. Со искусен инженерски тим, глобалната продажба канал, Ритам луѓе, напорно работи со ликовите на "Фокус, Брзина, Напредна Техника".
Ритам третира секој вработен како највредното богатство на компанијата. Почит и добро лекување на секој кадар како семејство.

Карактеристики на предлогот

Sd Мемориска Картичка:
Со 8G ТФ-Картичка, Со 16G ТФ-Картичка, Со 32G ТФ-Картичка, Нема ТФ-Картичка
GPS logger:
Внатрешна
Интерфејс:
SD/MMC,Micro SD/ТФ
Батеријата:
Никој
Бренд Име:
РИТАМ
Специјални Функции:
SD/MMC Картичка,Време и Датум Екран,G-sensor
Мемориската Картичка Е Потребно Reding Брзина:
Класа 10
Видео Формат:
MPEG-4
Пиксели:
1200Mega
Рамки Во Секунда:
30
Екран На Допир:
Yes
Видео Кодот:
H. 264
Број На Леќи:
1
Макс Надворешна Меморија:
32g
Слики Сензор:
1/3Sony Ccd
Собранието На Чекање:
Rearview Огледало
Оригиналниот Пакет:
Yes
OSD Language:
Руски,Кинески (Поедноставен),Англиски
Екранот Размер:
4
Камерата Резолуција:
1920x1080
Агол На Гледање:
170°
Тип На Објект:
Автомобил DVR
Големина На Дисплеј:
4.3
Чипсет Производител:
G
Траење На Батеријата:
Поврзете Со Држачи За Работа
Мемориската Картичка Е Потребно Reding Брзина:
Класа 10
Камерата Резолуција:
1920x1080
Автомобил Dvr Огледало Rearview Камера:
Тркалата-Видете Камера Со Следење
Generaplus DVR:
Full HD 1920*1080P
Екран На Допир:
No
Големина На Дисплеј:
4.3 Инчи

Купувачи како што избираат