.

.

PK510BA ( 10 парчиња/многу ) Бесплатен превозот DFN-8 MOSFET Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC

PK510BA ( 10 парчиња/многу ) Бесплатен превозот DFN-8 MOSFET Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC

Оценка на посетителот:

DEN 336.00 -5 %
DEN 354.24
Залиха
Достапно за нарачка


Купи Повеќе Делови. Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.
Мојот Пријател, Ако Треба Чип, Мислам Дека Можеме Да Долгорочна Соработка, Имаме Добар Квалитет На Чипови.
Ве молам Верувај Ми, јас сум во Потрага Напред За долготрајни Односи На Соработка. Ви Благодариме.
Ако Ви Треба Многу Видови На Делови Во Комбинација Испорака,Јас Може Да Ви Помогне И Да Ги Задоволи Вашите Барања. Исто Така, Можете Да Заштедите Многу Време, Со Нетрпение Очекуваме Да, Исто Така, Е Многу Чест Ни Е Да Соработуваме Со Вас.

Карактеристики на предлогот

Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Бренд Име:
MUERYGAR
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Напон:
Меѓународниот стандард
Тип:
Логиката Идентичен
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
PK510BA

Купувачи како што избираат