.

.

Оригинални 7 инчен Explay D7.2 3G ТАБЛЕТ TFT внатрешна LCD Екран Панел Замена Модул Прикажување Рамка Бесплатен Превозот

Оригинални 7 инчен Explay D7.2 3G ТАБЛЕТ TFT внатрешна LCD Екран Панел Замена Модул Прикажување Рамка Бесплатен

Оценка на посетителот:

DEN 672.00
Залиха
Достапно за нарачка


Оригинални 7" инчен Explay D7.2 3 G ТАБЛЕТ TFT внатрешна LCD Екран Панел Замена Модул Прикажување Рамка Бесплатен Превозот
1024*600
ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број. Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет. Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот таблет ако вашиот екран на допир е со иста конектор кабел и кабел код како што е нашата слика.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Perciron
Тип На Производ:
Таблета LCD
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
explay d7.2 3g

Купувачи како што избираат