.

.

Обичај Птици Папагали Две Клун Животни фото 3d позадина de papel parede,дневна соба со софа ТВ ѕидот во спалната соба позадина 3d mural

Обичај Птици Папагали Две Клун Животни фото 3d позадина de papel parede,дневна соба со софа ТВ ѕидот во спалната

Оценка на посетителот:

DEN 1392.00
Залиха
Достапно за нарачка


Обичај Птици Папагали Две Клун Животни фото 3d позадина de papel parede,дневна соба со софа ТВ ѕидот во спалната соба позадина 3d mural

Карактеристики на предлогот

боја:
врежана позадина, не ткиво ткаенина, свила ткаенина, памук платно
Димензии:
custom size
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
Други
Стил:
Модерна
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
g
Шема:
Yes
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА

Купувачи како што избираат