.

.

Нордиските ѕид уметност Град цртан филм Оригиналност платно Сликарство ѕид слики За Дневна соба Скандинавските постери и Отпечатоци формулиран

Нордиските ѕид уметност Град цртан филм Оригиналност платно Сликарство ѕид слики За Дневна соба Скандинавските

Оценка на посетителот:

DEN 159.00 -26 %
DEN 215.04
Залиха
Достапно за нарачка

Забелешка : Како и со светлосни ефекти, објектот боја можеби малку повеќе слики.
Бренд нови HD печатени платно сликарство!
Cavas
Висок квалитет, Водоотпорен И УВ-ДОКАЗ
Пакет
Сликата е БЕЗ рамка. Тоа е платно само, ќе биде валани брод. Ние сме одговорни за било каква штета или изгубена!
Бесплатен Превозот :
Оваа содржина е Бесплатно испорачуван e Packet или Кина пост воздух парцела. Тоа обично трае 20-40days да пристигнат.
Добредојдовте DROPSHIPPING!
Ние сме професионални сликарство печатење фабрика. Ние сме среќни да се направи dropshipping за вас! Ние може да се направи овие за вас
1. Обезбеди без жиг слики за вас.
2. Обезбеди сопствен печати услуга. Ние може да ви помогне да се потсмеваат до слики за слободни.
2. Dropship наредби директно на вашиот клиент.
3. Висок Квалитет, Извонредни Цени, заедно со првите КЛИЕНТИ ГРИЖА е нашата главна цел.
4. Ние сме одговорни за било каква штета или изгубена!
За промет на големо со клиентите,ние обезбеди капка превозот услуга. ние ќе пакетот и се испорачуваат директно до вашиот клиент без било нашите информации, само со вашите информации. OEM наредби се добредојдени !
Ние сме во потрага напред за соработка со вас!
**Позитивни повратни информации е од големо значење за бизнис . Ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди висок квалитет на објект за вас, и ви благодариме за напуштање на позитивен фидбек. Ако има проблем со вашата нарачка, бидете сигурни да контактирате со нас. Верувам дека ние може да се направи сте задоволни преку нашите напори. Се надеваме дека тоа не е само трансакцијата, но, исто така, направи животот подобар. Ви благодариме! Плаќање Methords Зачувам плаќањебрзо, лесно и безбедно Сите видови на голема кредитна картичка (Visa/Master/Discover/American Express) преку Зачувам, а вие се уште можете да платите со кредитна картичка, како гостин член на Зачувам кога ќе го заборавите вашето Зачувам лозинка или да не имаат Зачувам сметка постави. Други методи за плаќање и опции : За сите други начини на плаќање, ве молиме да ни ме пред да го купите за да бидете сигурни дека јас ќе ја прифати вашата исплата опции. Политика на враќање 1) Ако имате било какви прашања во врска со предмети што откако ќе ја прими, ве молиме обратете ми се на прво место. Не остави никакви повратни информации за Aliexpress, вие ќе бидете задоволни со мојот одговор и на нашите корисници на услуги. 2) Само оштетен, погрешно предмети се предмет да се врати. Ве молиме ни e-mail веднаш пред да се врати ставки (во иста состојба како што беше испратам до тебе). Ние ќе се направи нова слика за вас и да ја испратите на вашата врата. 3) за Вашето задоволство на нашите производи е 100% гарантира. Ние решавање на 100% на сите спорови и да одговорат на сите Прашања и Прашања во рок од 24 до 36 часа за да се гарантира. 4) Ако пратката е потврдено изгубени, ние би сакале да ви даде целосна наплата

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
13X18cm без рамка, 20X25cm без рамка, A4 21X30cm без рамка, 28X36cm без рамка, A3 30X40cm без рамка, 40X50cm без рамка, 50X70cm без рамка, 60X80cm без рамка
Број На Модел На:
PH256
оригиналниот:
Yes
Рамка:
No
Форма:
Еден
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Бренд Име:
Artsailing
Стил:
Модерна
Поддршка База:
Платно
Техника:
Спреј Сликарство
Тип:
Платно Printings
Предмети:
nodic
Медиум:
Платно Печатење

Купувачи како што избираат