.

.

4 парчиња/2 пар.ANJIRUI T200 12.5 mm 4.0 mm црни изолација пена совети за во уво слушалка слушалки слушалки подобрен бас Уво Влошки

4 парчиња/2 пар.ANJIRUI T200 12.5 mm 4.0 mm црни изолација пена совети за во уво слушалка слушалки слушалки

Оценка на посетителот:

DEN 112.00 -25 %
DEN 148.80
Залиха
Достапно за нарачка

4 парчиња/2 пар.ANJIRUI T200 12.5 mm 4.0 mm црни изолација пена совети за во уво слушалка слушалки слушалки подобрен бас Уво Влошки
Карактеристично
Headphone висок квалитет на мемориска пена, изградена-во прирачник, со намалување на ниска фреквенција врева оклопна
ние ќе испратиме : T200 T200 4.0 mm 12.5 mm Медиум
Боја : Големи Средни мали .
црвена, сина, светло сива, црна.
Опис На Големината :
T100vnutrenny diameter3 мм, надворешниот дијаметар : мали (11 mm), средна (12.5 mm) и големи (13.5 mm)
T200vnutrenny diametr4.0 mm, надворешниот дијаметар : мали (11 mm), средна (12.5 mm) и големи (13.5 mm)
T400 / T500vnutrenny diametr4.9 mm, надворешниот дијаметар : мали (11 mm), средна (12.5 mm) и големи (13.5 mm)

Карактеристики на предлогот

Пакет:
Yes
Тип На Објект:
Уво Влошки
Бренд Име:
AnjiRui
Број На Модел На:
T200 M
Големина:
4.0 mm
Материјал:
Мемориска пена сунѓерот совети
големина на моделот:
T200 Случаен испорака.
Топла продажба земји, Русија, Јужна Кореја:
Јужна Кореја, Русија, велика БРИТАНИЈА, САД
Материјал:
Мемориска пена сунѓерот совети
Употреба:
уво влошки за слушалки
Состојбата може да остави порака:
Стандардно T200 4.0 mm 12.5 mm Среден црна

Купувачи како што избираат