.

.

Круг Pendant Ѓердан Алка Хривнија Обетки Мода Накит Сет со Австралија Кристали За Жените Свадба Партија Додатоци

Круг Pendant Ѓердан Алка Хривнија Обетки Мода Накит Сет со Австралија Кристали За Жените Свадба Партија Додатоци

Оценка на посетителот:

DEN 956.00 -20 %
DEN 1195.20
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Platinum Позлатен
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Обликотшема:
Круг
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан + обетки+Хривнија
Пол:
Жените
Бренд Име:
baffin
Број На Модел На:
3-054-1-253-2-201
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Моден ОЛ
Пакет:
Поединечно завиткани
метал позлата:
Родиум Позлатен
производ тежина:
45.6 g

Купувачи како што избираат