.

.

нови 2017 мајмун магија правопис рачно изработени Сребрени позлатен алка хривнија за жени, девојки накит трговија на големо Прилагодливи

нови 2017 мајмун магија правопис рачно изработени Сребрени позлатен алка хривнија за жени, девојки накит трговија

Оценка на посетителот:

DEN 128.00 -5 %
DEN 134.40
Залиха
Достапно за нарачка


Answer : ___________________________ NOTE : Русија купувачот ве молиме да ви обезбеди целосно име и презиме Кога ќе се купи пред бидејќи ова е русија објави нови правила Тоа го направи на вашето име,презиме и име на друг начин ,пакетот ќе се врати.Ви благодариме! Превозот Услови : Ние ќе ви ја испратиме во рок од 7 работни денови, по примена на плаќање рок на Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа ќе биде одложен неколку дена.Ако имате било каков проблем или било какво Барање,ве молам контактирајте ме,ние се обидуваме да услуга за вас. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и вие сте одговорни за царински давачки.Обично,Ние ќе напишете пониска вредност и марк "подарок" или "пример" за да ви помогне да се избегне данок или помалку вашиот данок. Политика на враќање : Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис,Ние прифаќаме да се врати за незадоволителен предмети. Вратени предмети мора да дојде со оригинални делови и додатоци. Наплата ќе се издава еднаш сме го примените вашиот вратени предмети. Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија. Повратни информации : Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек и 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот, Ние автоматски ќе остави позитивен фидбек за вас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите во ваша корист. Вашето задоволство е многу, многу важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Без разлика кои и да сте, Без разлика каде се наоѓате од, ти си мој Бог, јас ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.

Карактеристики на предлогот

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Дијаметар:
55мм
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
GODISAGIRL
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Материјал:
Цинк Легура
позлата:
сребро позлатен
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Круг
Пакет вклучувајќи:
1pc * Накит

Купувачи како што избираат