.

.

Модерниот Стил Платно Сликарство Њујорк Такси Велосипед Автобус Улична Уметност Ѕид Слики За Дневна Соба Постери И Отпечатоци HD Нордиските Постер

Модерниот Стил Платно Сликарство Њујорк Такси Велосипед Автобус Улична Уметност Ѕид Слики За Дневна Соба Постери

Оценка на посетителот:

DEN 203.00 -38 %
DEN 326.40
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
15x31cm(Без рамка), 25x51cm(Без рамка), 35x70cm(Без рамка), 45x88cm(Без рамка), 55x105cm(Без рамка), 65x122cm(Без рамка), 75x138cm(Без рамка)
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
Рамка:
No
Форма:
Еден
Број На Модел На:
ZY222
Предмети:
Уште живот
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Медиум:
Масло
Техника:
Спреј Сликарство
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
No
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Обложување:
Водоотпорен, Влага-Доказ, Заштита Од Сонце

Купувачи како што избираат