.

.

Бренд нови CNC Алуминиум моторното Масло Масло Мозоци Plug Болт За KTM РК 125 200 390

Бренд нови CNC Алуминиум моторното Масло Масло Мозоци Plug Болт За KTM РК 125 200 390

Оценка на посетителот:

DEN 360.00
Залиха
Достапно за нарачка

*CNC-машински 6061 алуминиум *Објект е лесно да се инсталира без инструкции *Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет *Сите предмети се оправдани во рок од 2 месеци од нас *Avalible боја : Портокал Fitment : KTM DUKE 125 2012-2014 KTM DUKE 200 2012-2014 KTM DUKE 390 2012-2014

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Должина:
3cm
Име На Модел:
YFA10
Бренд Име:
Кралската Трки
Материјал Тип:
6061 Палка Алуминиум
Објектот Ширина:
3cm
Motobike Направи:
Универзална
Објектот Висина:
2cm
Објектот Тежина:
0.1kg

Купувачи како што избираат