.

.

Гумени црни глувчето мат 18*22cm mouse pad прилагодено mousepad за гејмер/игри на среќа overwatch/csgo/dota 2

Гумени црни глувчето мат 18*22cm mouse pad прилагодено mousepad за гејмер/игри на среќа overwatch/csgo/dota

Оценка на посетителот:

DEN 219.00 -5 %
DEN 230.40
Залиха
Достапно за нарачка


Опис
Материјал : Гума
Тежина : 60g
Боја : било која боја прилагодено.
Дизајн : Прилагодено дизајн од страна на клиентите идеја.
Големина на : (должина)220mm * (ширина)180mm * (Дебелина)2mm.
Карактеристики :
1. 100% сосема нов. 2. Оваа mouse pad, исто така може да се користи како десктоп позадина. 2. Тоа е шарени и живописни, ниту избледи, перат,анти-пропадна. 3. Висок Квалитет,Направени од увоз гума и мазни ткаенини. 4. Тоа е совршен за оптички и trackbal глувчето
Answer : ___________________________ Note :
1)грешка опсег : 0.5~1cm.
2) Ако ви треба голема количина, ве молиме контактирајте со нас .
Како и за прилагодување
Она што треба да направите?
1. Пратете ми на логото или дизајн сакате да обичај.
2.Направи цел.
Забелешка : Ако се направи нарачката,ве молиме запомнете за да ја испратите сликата до мене ,јас ќе ве контактираме во најкраток можен рок. Ако не одговорите мене или не испрати ми слика во рок од 48 часа ,вашата цел ќе биде испратите radom модел.
За Превозот :
ние нудиме бесплатен превозот за неколку видови,купувачот може да избор од себе.поради разликата помеѓу секоја земја царинење време,па така ,времето што стоката пристигна е, исто така, различни. Се разбира,ако сакате на било кој друг брод тип, pls оставете порака за да ни кажете,ние ќе ја пратите пратката од страна на вашиот брод начин.
За Враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за разумна причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
huado
Големина:
S
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Ж-68311
Производи Статус:
Акции
Материјал:
Гума
OPP пластична кеса:
Транспарентна
дизајн:
прилагодено лого
боја:
било прилагодено боја
фабрика:
Yes
мазни:
добро
Контрола:
добро
Големина:
Индивидуализира
Стил:
гел mousepad

Купувачи како што избираат