.

.

2017 Нова Есен, Зима И Топло, Плетени Pullover Џемпер Жените Плетење Turtleneck Џемпер Солидна Комбинација Дебели Џемпери Дама Mw048

2017 Нова Есен, Зима И Топло, Плетени Pullover Џемпер Жените Плетење Turtleneck Џемпер Солидна Комбинација

Оценка на посетителот:

DEN 1125.00 -50 %
DEN 2248.80
Залиха
Достапно за нарачка


Пред да поставите цел, ве молиме бидете сигурни дека големината е погодна за вас.
Answer : ___________________________ Note :
1. Поради разликата помеѓу набљудувачите и светла боја можеби малку различни од реалниот.
2. Големината е мерена од страна, таму е 2-5 CM грешка. Ви благодариме за разбирањето.
Големина Детали :
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да се купи ( 1 Inch=2.54 см 1cm=0.39 инчи)
Големина(cm) Должина Биста
Sleeve 53-58 100 65
Пакет Содржина :
1 x Џемпер
Производот Се Покаже :

Карактеристики на предлогот

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
Turtleneck
Бренд Име:
ECTIC
Материјал Состав:
Kintting Мешавини
Дебелина:
Дебели
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
Жените Seaters Mw048
Техника:
Компјутер Плетени
Сезоната:
Есен,Зима
Стил:
Мода,Тенок,OL,Елегантен,Preppy

Купувачи како што избираат