.

.

YJZT 8.5 CM*11.2 CM Лути Булдог Личност Рефлексивни Автомобил Налепница, Мото Додатоци Ц1-7806

YJZT 8.5 CM*11.2 CM Лути Булдог Личност Рефлексивни Автомобил Налепница, Мото Додатоци Ц1-7806

Оценка на посетителот:

DEN 54.00 -40 %
DEN 90.24
Залиха
Достапно за нарачка


YJZT 8.5 CM*11.2 CM Лути Булдог Личност Рефлексивни Автомобил Налепница, Мото Додатоци Ц1-7806
Гаранција : 1.100% гаранции нови добра со добра состојба . 2. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски. 3. Враќање и промена е сега на располагање. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена. 4.Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : ) За Нас : 1.Ние ќе се фокусираме на автомобил налепници. Бидејќи фокус, па професионални

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Име На Модел:
С1-7806
Бренд Име:
YJZT
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Висина:
11.2cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Ширина:
8.5cm
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
0cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
ПВЦ
Налепница:
автомобил налепница

Купувачи како што избираат