.

.

2017 Зима Тексас Јакна Нов Тенок Жан Грб Јагне Волна Јакна Грб Топло Кашмир Тексас Палто Краток Жените Јакна

2017 Зима Тексас Јакна Нов Тенок Жан Грб Јагне Волна Јакна Грб Топло Кашмир Тексас Палто Краток Жените Јакна

Оценка на посетителот:

DEN 1646.00 -15 %
DEN 1936.80
Залиха
Достапно за нарачка


Plz следат табелата да изберете големина. Големина Биста Рамо Должина на Ракав CM CM CM CM S 98 40 55 50 M 102 41 56 51 L 106 42 57 52 XL 110 43 58 53 Навестување за изборот на соодветна големина : Користете слична облека да се споредат со големина.
Оваа големина е Азија големина, малку помал од Европска големина, ве молиме имајте во предвид!
Ве молиме овозможи 1 - 3cm разлики поради прирачник за мерење!!

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
DULITINA
Материјал:
Полиестер,Памук,Кашмир
Стил:
Streetwear
Декорација:
Џебови,Батон,Шема,Spliced,Гроздобер
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Краток
Шаблон Тип:
Крпеница
Јака:
Пак надолу Јака
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Стил:
Редовни
Тип:
Редовни
Маскирани:
No
Број На Модел На:
Жените тексас јакни
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените

Купувачи како што избираат