.

.

жените подарок збор за Накит Убава ЗЛАТО ЗАТВОРАЧ ОГРОМЕН AAAA 17 7.5-8мм ЈУЖНА МОРЕ ПРИРОДНИ Бел БИСЕР ЃЕРДАНИ од ЗЛАТО ЗАТВОРАЧ

жените подарок збор за Накит Убава ЗЛАТО ЗАТВОРАЧ ОГРОМЕН AAAA 17 7.5-8мм ЈУЖНА МОРЕ ПРИРОДНИ Бел БИСЕР ЃЕРДАНИ

Оценка на посетителот:

DEN 2995.00 -48 %
DEN 5760.00
Залиха
Достапно за нарачка

Цена може да се разликува од должината промени.
ЗАБЕЛЕШКА : Сите предмети се врати треба да биде во оригинално пакување со сите додатоци, документацијата, како и содржината оригинално испратен со објектот.
ние можеме да снабдување сите што ви треба, бидејќи ние сме најголемите бисери на големо компанија во брадата
Некои прашање, ве молиме погледнете го следново; П : што Се овие вистински вистински бисери?
A : Да, сите бисери ние сме продажба се 100% реално вистински бисери. Ние ќе го реши тоа за вас во рок од 24 часа.
-Сите не-производ поврзани со надоместоците (како што е превозот, трансакција, обработка на уплатата, и
осигурување), не се враќа.
П : Што велат дека овие се вистински бисери, зошто цените се толку ниски?
A : Ние сме оригинална снабдувач, а ние ви ги нудиме најдобрите бисери накит по многу ниски цени. Сите предмети се гарантира да се во нова работна состојба на приемот на купување.
Може да се купи вистински бисер тука со повеќето врвен квалитет и најдобра цена !!!!
Сите фабрика за директна продажба!
Професионални производство, за квалитет, прифатлива, добредојдени да се распрашува!
Бисер големина : 4-16mm,Силен сјај
Внатрешниот ѓердан должина : 43-45см
Ова е последната поправи трговија на големо цена, ако ви треба големо,ние ќе ги нудат големи попусти,ајде!!само се чувствуваат слободни да ме контактирате, ви благодариме!
Трговија на големо Позитивно член
Добредојдени сте да ми Продавница
На ѓердан е нанижани на двојно свила теми, заврзана помеѓу секој бисер за сигурност и издржливост, заврши со многу елегантен Сребро Затворач.
П Дали ви се комбинираат на превозот?
A : Нашите превозот е бесплатен за светот, само неколку долари осигурување надомест
П : Може да ј се добие мојата ѓердан или нараквица во подолг или пократок должина?
A : Да, само кажете ни ја вашата prefered должина, ние може да го прилагодите вашиот објект како вашето барање.
-Целосна наплата или размена важи 30 дена по извршената уплата е потврдена. но, ние може да се комбинираат превозот вашите елементи Природни бисери; квалитет - цена цена 800 AAAAA Мушка големина 9-10мм ѓердан должина : 43-45см
Цената од 300 ДОЛАРИ AAAA+ Мушка големина 9-10мм ѓердан должина : 43-45см
Цена 220 ДОЛАРИ AAAA Мушка големина 9-10мм ѓердан должина : 43-45см
Цена 70 ААА+ Мушка големина 9-10мм ѓердан должина : 43-45см
Цена 40 ААА Мушка големина 9-10мм ѓердан должина : 43-45см
Цена 26 ДОЛАРИ АА+ Мушка големина 9-10мм ѓердан должина : 43-45см
Цена од 20 ДОЛАРИ АА Мушка големина 9-10мм ѓердан должина : 43-45см
Цена од 15 ДОЛАРИ, А Мушка големина 9-10мм Бисер ѓердани должина : 43-45см
поле 4 USD
По Услуга и Политика на Враќање :
-Ако најдете било какви проблеми со квалитетот кога ќе го примите ставка(и) од нас.
-Ако објектот е дефектен, ни e-mail за наплата на аукција затворање цена.
Во целиот свет,95% од слатководни бисери сите доаѓаат од Кина.
-Ве молиме наведете вашиот реден број(s) и e-mail адреса за сите прашања
превозот
Поштенски услуги во Кина се Стекнат за 12-25 дена,
EMS за Постигнување на 7-14 дена,
DHL за Постигнување на 4-10 дена,
трговија на големо продажба промоција евтини
Политики
Сите предмети се квалификува за нашата 30 ден задоволство гаранција освен ако не е наведено поинаку во производот листата. Јас не може да го стори тоа. (Променете ја должината на контакти ве молиме да ни)
Да, сите бисери ние сме продажба се 100% реално вистински бисери
Ние сме оригинална снабдувач, а ние ви ги нудиме најдобрите бисери на накит
Опис На Производот
Директно фабрика цена,Исклучителен квалитет.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
ААА Накит за Подарок
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Бисер Форма:
Совршено Круг
Pendant Големина:
Beautful подарок
Метали Тип:
Злато Позлатен
14K ЗЛАТО ЗАТВОРАЧ кука кутија:
Природен Бисер ѓердани ДОЛГО способност за прилагодување
Должина:
ability adjust

Купувачи како што избираат