.

.

Црна Боја 8мм 70pcs Rondelle Австрија фацетирани Кристално Стакло Монистра Лабава Spacer Круг Монистра за Изработка на Накит

Црна Боја 8мм 70pcs Rondelle Австрија фацетирани Кристално Стакло Монистра Лабава Spacer Круг Монистра за

Оценка на посетителот:

DEN 31.00 -1 %
DEN 31.20
Залиха
Достапно за нарачка

Оваа Ставка Опис ИМЕ : 4 6 8мм чешка Rondelle Spacer Кристал Монистра Фацетирани Тркала Стаклени Монистра Diy за Накит Одлуки AB Боја Лабава Бисери на Големо Z179 LENGHT ГОЛЕМИНА : 4/6/8ММ 1(mm)=0.0394(во) ОБЛИК : Тркалезна Форма Пакет : OPP Кеси Број на Модел : Стаклени монистра Дупка Големина : 1mm 1. Руските купувачи шопинг бидете сигурни да го оставите вашето име и презиме 2. Кредитна гаранција дека сите слики во вид на снимање, ве молиме да бидат сигурни да се купи.
3. Како на снимање на светлината, агол и боја прикажува, физички и фотографии можеби и некои разлики!
Answer : ___________________________ Note :
1.Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме ни e-mail пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, додека не се задоволни. Секако, ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас и вашиот вид помош.
2.Ако објектите се спроведува за време на празници, на превозот датум ќе биде одложен. Ако сте несреќни како што се транспортот време е одложен, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација за тоа, бидејќи тоа не е наша вина. Ве молиме ни e-mail и ние ќе комуницира со изразат compa 3.Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги добив, ве молиме не заборавајте да ни остави позитивни повратни информации и добри детални продавачот рејтингот. На позитивни повратни информации е навистина многу важно за нас!

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Материјал:
Кристално
Објектот Форма:
Овална Форма
Бренд Име:
FLTMRH

Купувачи како што избираат