.

.

Нов Стил 4 Слоеви На Алуминиум Кол.63mm Кујна Зачин Дробилката Билка Мелница рака Чудак Пушењето Додатоци

Нов Стил 4 Слоеви На Алуминиум Кол.63mm Кујна Зачин Дробилката Билка Мелница рака Чудак Пушењето Додатоци

Оценка на посетителот:

DEN 537.00 -20 %
DEN 671.52
Залиха
Достапно за нарачка

Алуминиум Кол.63mm 4 Слоеви Билка Мелница
Материјал : алуминиум
Дијаметар : 63 MM
Висина : 45mm
Тежина : 138g
Пакетот вклучува
1 x 4 Слоеви на Алуминиум CNC Заби Билка мелница

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
HORNET
Број На Модел На:
CN6400
Обликот:
Директно Тип
Материјал:
Метал
Тежина:
138g
Висина:
45mm
Дијаметар:
63MM

Купувачи како што избираат