.

.

Преносни USB Полнач за 5V 2A 18650 Моќ Банка Батеријата Кутија За iphone6 паметен Телефон Боја:Бела

Преносни USB Полнач за 5V 2A 18650 Моќ Банка Батеријата Кутија За iphone6 паметен Телефон Боја:Бела

Оценка на посетителот:

DEN 101.00 -34 %
DEN 153.60
Залиха
Достапно за нарачка


12510 Препорачувам За 100% Сосема нов и висок квалитет. Овој производ е лесно да се користи. Одговара за iphone6 и други паметни телефони Материјал : пластични Тежина : 60g ;Големина : 11.5 x 7.5 x 2.1 cm ;Текст : Micro USB DC 5 V 1 A100% Сосема нов и висок квалитет.
Овој производ е лесно да се користи.
Одговара за iphone6 и други паметни телефони
Материјал : пластика
Тежина : 60g ;Големина : 11.5 x 7.5 x 2.1 cm ;Текст : Micro USB DC 5 V 1А
Излез : DC 5 V/2 A или DC 5 V/1 A
Батерија Тип : 18650 литиум батерија е 3.6-3.7 V(батерии не се вклучени)
Со LED светилка
Компатибилен за 4x 18650 литиум јонска батерија батерии(батерии не се вклучени)
Батерија 18650 носителот случај носителот
Боја : бела
Количина : 1.
Пакет содржи : 1 x 18650 моќ банка батерии кутија (без да се продаваат на мало пакет)
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Fasdga
Тип:
USB
Брзо полнење:
No
Интелигентни Полнење:
No
екран:
No
Број На Модел На:
TCES
Употреба:
како опис

Купувачи како што избираат