.

.

DAWABO Двојна боја 50 Компјутери Вртливата Pin Конектор Нерѓосувачки Челик Морски Риболов Справи со Кука Конектор Риболов Snap должина 6# 7# 8#

DAWABO Двојна боја 50 Компјутери Вртливата Pin Конектор Нерѓосувачки Челик Морски Риболов Справи со Кука Конектор

Оценка на посетителот:

DEN 70.00 -20 %
DEN 87.36
Залиха
Достапно за нарачка


Големина : 6 # Должина : Околу. 12mm Тест : 28kg Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Количина : 50 компјутери Големина : 7 # Должина : Околу. 11mm Тест : 20 кг Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Количина : 50 компјутери Големина : 8 # Должина : Околу. 10мм Тест : 18kg Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Количина : 50 компјутери
Здраво пријатели, Добредојдовте на нашата продавница. Имаме производна линија која може да им понуди на производи директно, и што можеме да им понудиме производите во промет на големо цена. Нашиот професионален работен тим обезбеди добар квалитет производи, ние и ветуваме дека секој денар што го трошат на стоки вреди наместо на лажни еден. Ве молиме љубезно ве молиме да забележите дека ако Го изберат Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус за вашата нарачка. Оваа превозот начин е без меѓународно следење на број и тоа може само да се следи во Кина, кога пакетот лево Кина, тогаш тоа не мора логистика информации, се додека не добиете пакетот. Ако ви треба меѓународни следење на број, ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail како превозот метод. Ако имате било какви прашања во врска со производите, ве Молиме контактирајте со нас прво, пред да се отвори расправа, или ни остави лош повратни информации, Ние ќе ви помогнат да се реши што е можно поскоро. Патем, ако ви се допаѓа нашата продавница, ве Молиме додадете нашата продавница до вашите Омилени Продавници, Можете да добиете на нашата Нова пристигнување и Попуст информации во времето. Спецификации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. DAWO Trading Co., Ltd.Сите вработени да ви посакам среќен живот! Среќни секој ден! Продавница url : https : //dawo.aliexpress.com

Карактеристики на предлогот

Големина:
12mm 11mm 10mm
Тип:
конектор
Бренд Име:
DAWABO
Материјал:
Метал
боја:
двојна боја
Модел:
DA0022

Купувачи како што избираат