.

.

Новите 7 инчен Капацитивни Екран на Допир GT70X GT70DR8850(V0.0) Z7Z67 Digitizer екран на Допир Панел Таблет КОМПЈУТЕР Бесплатен Превозот

Новите 7 инчен Капацитивни Екран на Допир GT70X GT70DR8850(V0.0) Z7Z67 Digitizer екран на Допир Панел Таблет

Оценка на посетителот:

DEN 249.60
Залиха
Достапно за нарачка


Новите 7" инчен Капацитивни Екран на Допир GT70 X GT70 DR8850(V0.0) Z7 Z67 Digitizer екран на Допир Панел Таблет КОМПЈУТЕР Бесплатен Превозот

Карактеристики на предлогот

боја:
Црна, 10pcs
Бренд Име:
Perciron
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
GT70X

Купувачи како што избираат