.

.

Романтични Лента Се Зголеми Вештачки Цвеќиња Невестата Букет Свадба Додатоци Висок Степен На Дијамант Бисер Beaded Фрли Brooch Букет

Романтични Лента Се Зголеми Вештачки Цвеќиња Невестата Букет Свадба Додатоци Висок Степен На Дијамант Бисер

Оценка на посетителот:

DEN 2196.00 -15 %
DEN 2582.88
Залиха
Достапно за нарачка

Букет висина : Околу 26cm Букет дијаметар : Прибл 20cm Тоа е 100% Сосема Нов Убав дизајн свадба букет, мода и популарни Нови buque де noiva, со Висок квалитет со конкурентна цена се нашите силни поени на Превозот и Испорака 1) Повеќето од вашите парцели ќе биде бесплатен превозот од Кина пост или Сингапур Пост ако тежина подолу 2kgs, Должина подолу 60см. 2) Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со Даноци Бесплатно или Пониски давачки при увоз, ние ќе го пријават како "подарок", со ниска ЦАРИНЕЊЕ вредност; ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Враќање и Замена Политика 1) По приемот на пратката во рок од 5 работни дена, за каква било причина не сте задоволни со нашата предмети, можете да контактирате со нас за да побарате враќање или размена на друг објект. 2) Пред да се врати објектот назад, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Внимание : Враќање поштарина ние не се одговорни; Кога се врати ве молиме бидете сигурни дека објектот е оригинален, како што испраќа, и тоа нема да влијае на вториот продажба. Повратни информации Политика Нашата продавница зема клиентот повратни информации многу сериозно. Позитивни повратните информации се многу ценета и ќе бидат беше возвратено. Ние разбираме дека повремено проблеми се јавуваат. Ако имате било какви проблеми со купување или испорака, ние ќе го ценат, ако може да не контактирате. Ние сме посветени услуги на клиентите тим дека ќе го реши вашиот проблем што е можно побрзо.

Карактеристики на предлогот

Големина:
26cm x 20cm
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Повод:
Свадба
Тип:
Трендафил
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Материјал:
Свила
Број На Модел На:
547499902634t
Стил:
Цвет
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци, Роуз

Купувачи како што избираат