.

.

DMWD Chibi Maruko машина октопод печење машина за домаќинство takoyaki машина октопод топки создателот Професионално готвење алатки ЕУ за НАС

DMWD Chibi Maruko машина октопод печење машина за домаќинство takoyaki машина октопод топки создателот Професионално

Оценка на посетителот:

DEN 757.00 -8 %
DEN 823.20
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

боја:
Црвена, Бела
сертификација:
CE
Бренд Име:
DMWD
Број На Модел На:
jd0189dq
Класификација:
торта на одлуки
Функција:
Не-Стап Површината За Готвење
Моќност (W):
650W
Заменлив Плочи:
Октопод мали meatball машина

Купувачи како што избираат