.

.

Нови 14.5 Електрични Количка Опрема Моторни 24v36v 48v 300w 350w 500w Сите Терен Електрични Количка за полнење Масти Off road Груба Пневматик

Нови 14.5 Електрични Количка Опрема Моторни 24v36v 48v 300w 350w 500w Сите Терен Електрични Количка за полнење

Оценка на посетителот:

DEN 5759.00 -7 %
DEN 6192.00
Залиха
Достапно за нарачка


Нови 14.5" Електрични Количка Опрема Моторни 24v 36v 300w 350w BLDC Brushless Електрични Количка за полнење Со Масти Off-road Груба Пневматик
Овој висок вртежен момент насочена центар мотор е специјално за количка или скутер работи на валкани патот како тревата, песок, почвата, водата покриени патот со висок perfermence и добра качување капацитет.
Посебно за фарма машина.
Лесна контрола! Крстарење функција, контрола на брзината сакате. Не треба да притиснете на гас и секогаш!!!
Макс оптоварување 200kg.
Одење брзина.
Висок Torq ue 30-40 Н. м НАПРАВЕТЕ го ТОА САМИ !!!
За насочена моторни моќ дизајн 24v 300w, 36v 350w
За товар, стандард 100kg, max 200kg
За брзо, брзо Одење.
За ракување, лесно и удобно.
Палец гас, лесно да се допре и контрола.
Постои крстарење функција во гас, може да се прилагоди и изберете брзината треба на крстарење ситуација.
За обратна функција, да, лесно за обратна со тешки оптоварување
Висок вртежен момент 30-40 м Н.
1.Она што е вклучена во пакетот?
А Ако изберете само тркала, тогаш е опрема центар моторни тркала со пневматик и натпревар диск кочница сет
Б. на електрична количка за полнење
2.Она што е вклучен во комплет?
а.14.5" doubel вратило дизајн центар motor24v или 36v или 48v *1 парче
б. исти контролер 24v 300w или 36v 350w, 48v 500w
в. палец гас со моќ индикатор и обратна функција
г.140mm диск кочница сет
e.кочница рачката
2. Цртеж на центар мотор

Карактеристики на предлогот

боја:
опрема моторни тркала 24v, опрема моторни тркала 36v, опрема моторни тркала 48v, количка за полнење 24v, количка за полнење 36V, количка за полнење 48V
Бренд Име:
ANNOYBIKE
Тип На Мотор:
Brushless Опрема Центар Мотор
Wattage:
201 - 300w
дизајн:
Brushless
Напон:
24v36v
Напон дизајн:
24V 36V
Номинална моќност:
24v 300w
Номинална моќност:
36v 350w
Големина На Тркало:
14.5 инчен
Пневматик модел:
off-road солидна пневматик
Примена:
електрични количка
spplication:
тешки транспортни возила

Купувачи како што избираат