.

.

Мали Дама на Жените Види парична Казна Мода Часа Мајка на бисер Нерѓосувачки Челик Хривнија Кристал Девојка е Подарок Кралската Круна Кутија

Мали Дама на Жените Види парична Казна Мода Часа Мајка на бисер Нерѓосувачки Челик Хривнија Кристал Девојка

Оценка на посетителот:

DEN 1805.00 -20 %
DEN 2256.00
Залиха
Достапно за нарачка


Важно Некои од Кралската Круна кожа за на рака часовници се зголеми злато совети. Но, некои опис слики се уште не се замена уште. Две бои покажувачот се и продажба. Ако сакате да одредите совети боја (ако се достапни), ве молиме оставете порака. Пратката 1. Пад на Превозот Ние поддршка Пад на Превозот, Ние може да ја испратите вашата нарачка до вашата клиентот, ве Молиме оставете ги вашите клиент;s адреса, кога ќе го поставите цел. 2. Време на испорака DHL/UPS/Федекс : 4-15 дена e Packet на EMS : 7-45 дена Aliexpress Стандард за Испорака : 24-60 дена Кина Пост Воздух Mail : 15 - 60 дена Љубезно ве молиме да Напомена : Бидејќи на Царинската и временските услови или Шопинг Сезони како Божиќ и 11.11 на Ali Express, превозот време може да го одложи некое време, но, за сигурни дека ние ќе се прошири и за време на испорака за вас. ве молиме љубезно ве молиме да бидете трпеливи да се почека малку повеќе време. 3. Обичај Должност или Увозен Данок На листа цена погоре не е вклучена било кој данок, купувачи се одговорни за царина или увозен данок во својата земја. Обично, вие не треба да плаќаат никакви давачки или данок како што ќе изјави пониска вредност на фактура. Гаранција и Гаранција 1) 12 месеци гаранција, купи со доверба. 2) Ако не сте satisied кога ќе ја добијат и сакаат да се вратат, ве молиме вратете го во рок од 3 дена за замена или пари назад. Повратни информации 1) Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас преку aliexpress пораки, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. 2) Ние ќе бидеме благодарни ако сакате да контактирате со нас пред да замине на 1-3 ѕвезди повратни информации, ние ќе ги задоволство да ви обезбеди задоволително решение.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бренд Име:
Кралската Круна
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бендот Должина:
19CM
Случај Дебелина:
8мм
Број На Модел На:
3602
Функција:
Отпорен На Вода
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Бендот Ширина:
10мм
Стил:
Луксуз
Случај Материјал:
Легура
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Движење:
Кварц
Dial Дијаметар:
22mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Кутии & Случаи Материјал:
Оригиналната Кутија

Купувачи како што избираат