.

.

JEXXI 925 Sterling Silver Круг Свадба Прстени За Жените ААА Црвено CZ Циркони Кристал Прст Прстени Цвет рачно изработени Големи Димензии Bague

JEXXI 925 Sterling Silver Круг Свадба Прстени За Жените ААА Црвено CZ Циркони Кристал Прст Прстени Цвет рачно

Оценка на посетителот:

DEN 223.00 -32 %
DEN 327.84
Залиха
Достапно за нарачка


Метал : 925 Sterling Silver пакување : 1 компјутер прстен

Карактеристики на предлогот

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Prong поставување
Повод:
Ангажирање
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Обликотшема:
Крстот
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
J39401
Површината Ширина:
/
Функција:
Никој
Метали Тип:
Сребро.

Купувачи како што избираат