.

.

Angryfish трговија на Големо 500 Метри 8X Плетенка Риболов Линија 11 Бои Супер Силен ЈП Линија

Angryfish трговија на Големо 500 Метри 8X Плетенка Риболов Линија 11 Бои Супер Силен ЈП Линија

Оценка на посетителот:

DEN 667.00 -45 %
DEN 1212.48
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Линија Број:
0.8, 1.0, 1.5, 2.0, 2.5, 3.0, 3.5, 4.0, 5.0, 6.0, 7.0, 8.0
Со Владетел или Не:
No
Со Скала или Не:
No
Позиција:
Резервоар Езерцето,Река,Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Крак
Бренд Име:
Angryfish
Број На Модел На:
30
Метри:
500M
Обликот:
Ниво
Материјал:
Плетенка Жица
Пловни Карактеристика:
Лебдат Линија

Купувачи како што избираат