.

.

Популарната момче Група EXO Логото Бејзбол Јакна Жените Зима Суичери EXO-L Кореја Мода Јакна во Сива Сина Pluz Големина

Популарната момче Група EXO Логото Бејзбол Јакна Жените Зима Суичери EXO-L Кореја Мода Јакна во Сива Сина Pluz

Оценка на посетителот:

DEN 839.00 -32 %
DEN 1233.60
Залиха
Достапно за нарачка


Answer : ___________________________ Note : Ние продаваме АЗИЈА ГОЛЕМИНА.Тоа е околу 1-2 големина ПОМАЛА од САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,ЕУ големина.Ве молиме, изберете ја големината според нашите големина форма.Сите димензии ние
лично се мери и реалноста се обиде. Кога ќе го поставите цел ве молиме живее порака со вашата тежина (KG/LB) и висина(CM/IN) .Ние ќе ви помогнеме
можете да ја потврдите големина.Ви благодариме! Големина Информации Азија Големина Биста рамо должина на ракав CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН XXS 86 33.86 39 15.35 63 24.80 58 22.83 XS 92 36.22 41 16.14 и делови 65 25.59 60 23.62 S 98 38.58 43 16.93 67 26.38 62 24.41 М 104 40.94 45 17.72 70 27.56 64 25.20 L 110 43.31 47 18.50 73 28.74 66 25.98 XL 116 45.67 49 19.29 76 29.92 68 26.77 XXL 122 48.03 51 20.08 79 31.10 70 27.56 XXXL 128 50.39 53 20.87 81 31.89 72 28.35 XXXXL 134 52.76 55 21.65 83 32.68 74 29.13 Рака мерка ќе има разлики од околу 1-3cm 1inch=2.54 см ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА Губење на килограми 40 45 50 55 60 65 70 75 80 85 95 105 115 Висина
cms 150 XXS XS S S M L L XL XL 2 XL / / / 4'11" Висина
инчи 160 XS XS S S M L L XL XL 2 XL 3 XL / / 5'3" 165 XS XS S S M L L XL XL 2 XL 3 XL / / 5'5" 170 XS S S M M L L XL XL 2 XL 3 XL 4 XL / 5'7' 175 / S M M L L L XL XL 2 XL 3 XL 4 XL 4 XL 5'9" 180 / / / L L L L XL XL 2 XL 3 XL 4 XL 4 XL 5'11" 185 / / / / L L L XL XL 2 XL 3 XL 4 XL 4 XL 6'1" 190 / / / / / / L XL XL 2 XL 3 XL 4 XL 4 XL 6'3" Тежина кг 88 100 110 120 130 143 155 165 175 188 210 230 250 Драг пријател ! Ако не сте сигурни која големина може да се носат . Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ! Мислам дека за купување

Карактеристики на предлогот

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
LUCKYFRIDAYF
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Streetwear
Декорација:
Никој,Копче
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Стил:
Редовни
Тип:
Редовни
Маскирани:
No
Број На Модел На:
EXO XXS-XXXXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
боја:
Црна/Розова
За луѓето:
младите луѓе
Точка име :
Bangtan Бејзбол Облека
Производот:
EXO Јакна Дуксери Жените Хип Хоп
Име:
Bangtan Sweatshirt Жените Качулка Бејзбол Јакна
Сезоната:
Пролет, есен зима

Купувачи како што избираат