.

.

10pcs/многу bling кристал бејзбол круг стигнале id значка носителот/id работи значка ролна

10pcs/многу bling кристал бејзбол круг стигнале id значка носителот/id работи значка ролна

Оценка на посетителот:

DEN 1872.00
Залиха
Достапно за нарачка


Емајлот октопод форма медицински Id значка носителот 1)Цена : убаво и разумни 2) Квалитетот : најдобар, издржливи 3) Моден стил : Разни бои и стилови се на располагање 4) Moq : 100 компјутери, но мали ред и мешани објекти се достапни 5) Брзо производство како ние сами во нашата фабрика 6)Ние може да се направи примероци и производ според клиенти requiry реалната слика покаже :
Друга жешка продажба на објекти :
Пакување и испорака : Пакување тип : 100 парчиња/многу пакет метод : opp торби и картон време на Испорака : 5 - 7days Испорака метод : од воздух, од страна на морето и од експрес(UPS-от,DHL,EMS,FEDEX,итн) информациите на Компанијата : Нашите сопствени factoy и profactional тимот : други услуга : прилагодено услуга: Ние прифаќаме сопствени направени привезоци,брошеви,батон и слично,ни ги испратите вашите дизајни,и ние ќе ви овозможат совршено производ назад до тебе. Повратни информации услуга: Вашите повратни информации е навистина важно за нас. -Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти"Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме. -Ако не сте задоволни со нашите производи и услугата, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение. Ви благодариме! Политика на враќање и Процесот: А Ако не сте задоволни со добиените стоки, за кои било причини, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Б. ве Молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да ја испратите предмети назад. В. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и ве молиме да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот Aliexpress ID. D. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. E. Врати пратката товарни треба да се плати од страна на Купувачот. Контактирајте со нас: Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања. Масажа ќе бидат одговорени во рок од 12-24 часа, од понеделник до сабота и како е можно поскоро за време на викендите. Whatsapp и facebook:8618825066383(Jojo Фу) Happing шопинг до тука-фу Jojo

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
jotome
Метали Тип:
Цинк Легура
Брошеви Тип:
Брошеви
Број На Модел На:
Rb00068FJJ
Пол:
Унисекс
Тип:
id значка носителот
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
MOQ:
50pcs
Големина:
35-55mm
Обликот:
Бејзбол
Времето на испорака:
3-5 дена
ОЕМ и ODM&логото:
Yes
боја:
како Слика
Материјал:
Цинк Легура

Купувачи како што избираат