.

.

Сопствени 3D mural,Убава бамбус шума пат праска пејзаж де parede Papel,хотел дневна соба троседот ТВ ѕидот во спалната соба позадина

Сопствени 3D mural,Убава бамбус шума пат праска пејзаж де parede Papel,хотел дневна соба троседот ТВ ѕидот

Оценка на посетителот:

DEN 1392.00
Залиха
Достапно за нарачка


Сопствени 3 D mural,Убава бамбус шума пат праска пејзаж де parede Papel,хотел дневна соба троседот ТВ ѕидот во спалната соба позадина

Карактеристики на предлогот

боја:
врежана позадина, не ткиво ткаенина, свила ткаенина, памук платно
Димензии:
custom size
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
Други
Стил:
Модерна
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
WT14470300
Шема:
Yes
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА

Купувачи како што избираат