.

.

Висок Квалитет MT6820-Б Универзална LVDS LCD Montor Екран Возачот Контролер Одбор 5V 10-42 Laptor Компјутерски Делови DIY Комплет

Висок Квалитет MT6820-Б Универзална LVDS LCD Montor Екран Возачот Контролер Одбор 5V 10-42 Laptor Компјутерски

Оценка на посетителот:

DEN 201.12
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Практични и корисни Имаат стабилни перформанси Применливи модели за LCD екран на 10-42 инчи ширина Спецификација : Материјал : Стаклени влакна+Електронски компоненти Боја : Однесуваат на сликата Влезен Напон : 5 V Максимална Резолуција : 1920×1200 Овој одбор поддршка 80%-90% 17"-42" LCD монитор Одбор Големина : Прибл. 2.44*2.16 инчен / 6.2*5.5 cm 30 Pin Кабел Должина : Околу. 9.84 инчен / 25cm 12 Pin Кабел Должина : Околу. 9.64 инчен / 24.5 cm Пакет се Вклучени : 1 x MT6820-Б Контролорот Одбор 1 x 30 Pin Ликвидација Зафатнина 1 x 12 Pin Ликвидација Зафатнина 1 x 12 Pin Ликвидација Зафатнина 1 x 5 Клучни LCD Control Panel

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
gcsupermarket
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
is_customized:
yes
Примена:
Други

Купувачи како што избираат