.

.

Безжичен Полнач За Samsung S8 галакси S7 s8+ Телефонот Безжичен Полнач Галакси S6 s7 работ S9 Smart Стојат мини Мобилен ouick полнач

Безжичен Полнач За Samsung S8 галакси S7 s8+ Телефонот Безжичен Полнач Галакси S6 s7 работ S9 Smart Стојат

Оценка на посетителот:

DEN 782.00 -5 %
DEN 823.20
Залиха
Достапно за нарачка

【Име】 : Безжичните Брз Полнач Носителот на обвинителна Клупа; 【Материјал】 : ABS Hight Квалитет ; 【Текст 】 : 5 V 2 A 9 V 1.8 A; 【Излез】 : 1.2 Макс; Применлив модел : За Samsung Галакси S8、S8+ 、S7、S7 работ、S6、S6 работ Други модели може да не се применува директно. Ве молиме купувачите според видот

Карактеристики на предлогот

боја:
Црна
Извор На Енергија:
USB
Квалитетот сертификација:
FCC,CE
Тип:
Безжичен Полнач
USB Порти:
1
Излез:
5V/1.5 А
Број На Модел На:
N9000
Бренд Име:
HUWEI
На текст:
5V/2A
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
Qualcomm Брзо Полнење 2.0
Компатибилен Бренд:
Apple,Samsung
Излезен Интерфејс:
USB

Купувачи како што избираат