.

.

На сопствени 3D мурали,Бар англиски писмо одбор дрво 3D позадина ѕид,дневна соба со софа ТВ ѕидот во спалната соба ѕид хартија

На сопствени 3D мурали,Бар англиски писмо одбор дрво 3D позадина ѕид,дневна соба со софа ТВ ѕидот во спалната

Оценка на посетителот:

DEN 1392.00
Залиха
Достапно за нарачка


На сопствени 3 D мурали,Бар англиски писмо одбор дрво 3 D позадина ѕид,дневна соба со софа ТВ ѕидот во спалната соба ѕид хартија

Карактеристики на предлогот

боја:
врежана, не ткиво ткаенина, свила ткаенини, платно
Димензии:
custom size
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
Други
Стил:
Гроздобер
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
WT
Шема:
Yes
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА

Купувачи како што избираат