.

.

NOKOTION 448.02B17.0011 NBMPF11002 NB.MPF11.002 За acer стремат V3-331 V3-331G лаптоп плоча SR1EF I5-4210U Плоча

NOKOTION 448.02B17.0011 NBMPF11002 NB.MPF11.002 За acer стремат V3-331 V3-331G лаптоп плоча SR1EF I5-4210U

Оценка на посетителот:

DEN 8506.08
Залиха
Достапно за нарачка


2.Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Aliexpress. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да се направи исплата. 3.Плаќањето мора да се заврши во рок од 7 работни дена од аукција затворање.
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или Trandemanger или Оставете Порака на вашата нарачка, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да !
1.Ние ќе ја испрати на матичната плоча во рок од 3-5 дена по купувачот исплата потврдена од страна на Aliexpress. 2. Нашите цени не вклучувајќи го дестинација царина.Ние ќе се одговорни за Кина обичај. 3. Ние сме преку DHL/UPS/EMS/Федекс/ТНТ/Швајцарската Пост/ Aramex /e Packet според различни региони користат различни превозот методи за испорака на меѓународно област . DHL ќе трае околу 4-8 работа дена до најмногу земја ПРОЗОРЦИ ќе трае околу 4-8 работа дена до најмногу земја ЕМС ќе трае околу 5-15 работа дена до најмногу земја Швајцарската Пост ќе трае околу 20-60 работа дена до најмногу земја
Клиентите задоволство е нашата цел цело време. Било каков проблем,ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши,пред да го остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе ви даде 5 ѕвезда позитивни повратни информации откако ќе се потврди со вашата нарачка. Ако сте задоволни со вашиот објектите што сте ги примиле,ве молиме направете го истото за нас.Ви благодариме!

Карактеристики на предлогот

Пристаништа:
Wifi,USB 2.0,Ethernet
Примена:
Лаптоп
Тип Socket:
Слот На
Објектот Состојба:
Користи
Форма Фактор:
CEB
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Чипсет:
ПРЕКУ
Пакет:
Yes
Меморија Тип:
DDR3
FSB / ХТ:
Стандард
Почетен Датум:
2011
Бренд Име:
NOKOTION
Форма Фактор:
ATX
Број На Модел На:
V3-331
Меморија канал:
Двојно
Максимална Ram Капацитет:
8 GB
Со ПРОЦЕСОРОТ:
Yes

Купувачи како што избираат