.

.

Нова Маска За Fujitsu R726 Хибрид на Таблет КОМПЈУТЕР, Лаптоп ГОРНИОТ Капак школка B0995702E14100GC031 B1125403E14100GC081 B0995701J14100G3081

Нова Маска За Fujitsu R726 Хибрид на Таблет КОМПЈУТЕР, Лаптоп ГОРНИОТ Капак школка B0995702E14100GC031 B1125403E14100GC081

Оценка на посетителот:

DEN 3068.00 -6 %
DEN 3264.00
Залиха
Достапно за нарачка


Напомена :
Нов висок квалитет
100% компатибилен производител
Еквивалент Замена Дел
Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ
Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи
Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура hipment : Ние можеме да брод на светот. Предмети генерално се испраќаат до вашиот превозот адреса во рок од 24 часа по уплата е потврдена. (Sat. & Сонцето. и повеќето национални празници исклучени.). ако сакате да го промените вашиот превозот адреса, ве молиме контактирајте со нас во времето. Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока. Превозот преку ЕМС DHL ПРОЗОРЦИ се достапни, ве молиме контактирајте со нас ако сакате другите превозот услуга.

Карактеристики на предлогот

Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
R726
Пол:
Унисекс
Стил:
Лаптоп Случаи
Стил:
Fasion
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Материјал:
-
Применливи модели:
-

Купувачи како што избираат